מועצה מקומית גדרה

ביקור מנהלת החינוך

11/05/2022
ביקור מנהלת החינוך

ביקור מנהלת החינוך בבית הספר "הביל"ויים"מנהלת החינוך היישובית בגדרה ביקרה השבוע בביה"ס "הביל"ויים", בניהולה של שלהבת בני. את המנהלת מוביל ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל יחד עם סגן מזכ״לית הסתדרות המורים - גבי שמעון, מנהלת אגף החינוך - ענת קוך, מנהלת החינוך המיוחד - גלית דניאל, צוות מקצועי מהמועצה, מנהלות בתי הספר היסודיים והנהגת ההורים. 

במהלך הביקור, חברות וחברי המנהלת עמדו מקרוב על העשייה החינוכית והחברתית הבית ספרית בסיור ובשיח הן מהצוות החינוכי והן מהתלמידות והתלמידים, שהציגו בפניהם מיזמים ופרויקטים חינוכיים שונים. במנהלת הדגישו את חשיבותם של ביקורים אלה, מאחר והם מאפשרים ללמוד ולהכיר את מכלול האקלים החינוכי החל מהאווירה הבית ספרית, דרך ההצלחות והאתגרים השונים ומכך לגזור את המשך ההשקעה בחינוך ילדיי המועצה בצורה היעילה והמיטבית. 

ראש המועצה יואל גמליאל: "הקפדה והתמדה על איכות החינוך, לצד הטמעת תוכניות חינוכיות מעשירות, נמצאת בראש מעייננו במועצה. יחד עם חבריי במנהלת החינוך נמשיך לוודא כי ההישגים החינוכיים הברוכים, אליהם הגיעו התלמידים והצוותים החינוכיים, יפותחו ויותאמו מדי שנה לאתגרים המשתנים של מאה ה-21. ישר כוח לעוסקים במלאכה".